| Watts | 8W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 680 lm |
| Efficacy | 80 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | 0.7 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
IVAFT-45LWM750KH/WS2
IVGT5U-70L730WU/E2
IVAFT-45LWM750KH/WS2